پاسخ پرسش‌های امتحانی آیین بودا

خب، طبیعتا دوستانی که کلاس استاد شجاعی در تاریخ چهارشنبه 23 دی‌ماه را نبودند، کلاس خوبی را از دست دادند. یک ساعت ابتدای کلاس به پاسخ دادن به سؤالات دوستان، در رابطه با بودا گذشت. اما جای ناراحتی ندارد، پاسخ‌هایی که با کمک راهنمایی استاد، از کتاب استخراج کرده‌ام را می‌توانید از انتهای این یادداشت، دانلود کنید. انتهای هر سؤال، صفحه‌ای که پاسخ را در آن پیدا کرده‌ام، نوشته‌ام. در صورت تمایل، به خود صفحه اگر رجوع کنید، اطلاعات بیشتری به دست خواهید آورد.


یک نکته هم هست که اهمیت دارد. یکی این که پاسخ سؤالاتی که در فایل می‌بینید، طولانی و کامل هستند و معمولا سعی کرده‌ام خود متن کامل کتاب را بیاورم، ولی استاد امروز گفتند که نیاز به این توضیحات و تفصیلات نیست؛ پاسخ‌ها هر چه موجزتر و خلاصه‌تر، بهتر. فقط باید به قول معروف، جان پاسخ را آورده باشید. به هر حال، امیدوارم این فایل، به کارتان بیاید:

پاسخ سؤالات آیین بودا (حجم: 252 کیلوبایت)

1 فکر می‌کنند “پاسخ پرسش‌های امتحانی آیین بودا

  1. هریجن

    سلام حامدجاناز زحمتی که کشیدی ممنون. همینطور از بابت خبررسانی شبانگاهی!با حضور رشی هایی مثل شما در انجمن، که سمرتی های کلاس رو تبدیل به شروتی می کنند، نیازی نیست که ما هم مثل یک سنیاسی، آوارة پردیسان بشیم!بازم ممنون؛ امید که با جمع چنین پونیه هایی در سبد کرمه هایت، در زندگی بعدی اگر به مکشه نرسیدی، لااقل یک برهمن باشی!یا هو

    پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *