یادداشت‌های من از کلاس الهیات تطبیقی استاد صادق‌نیا

فایلی که در زیر قرار داده‌ام، یادداشت‌های من از کلاس استاد صادق‌نیاست. برخی جلسه‌ها را غایب بوده‌ام، برخی دیگر را هم ننوشته‌ام. ترم خوبی نبود برای من. ولی به هر حال، این ۲۳ صفحه‌ای که نوشته‌ام شاید برای امتحان، کمک‌تان کند. هنوز تا امتحان چند روزی باقی است؛ اگر کسی از دوستان نوشته‌ای از این کلاس دارد که می‌تواند به دیگران کمک کند، برای من بفرستد تا اینجا اضافه کنم.

یادداشت‌های من از کلاس الهیات تطبیقی استاد صادق‌نیا، سال تحصیلی ۹۰ – ۹۱

به‌روزرسانی جدید (جمعه ۱۴ بهمن، ساعت ۱۲:۲۰ ظهر)

آقای طباطبایی هم زحمت کشیدند و یادداشت‌هاشون از کلاس آقای صادق‌نیا رو برام فرستادند که می‌تونید از لینک زیر دانلودش کنید. این جزوه فقط سه جلسه است. ولی به هر حال می‌تونه کمک کنه. همچنان اگر دوستان دیگه‌ای نوشته‌ای از این کلاس دارند برای من بفرستند تا بقیه هم دسترسی داشته باشند.

یادداشت‌های سید محمد طباطبایی از کلاس الهیات تطبیقی استاد صادق‌نیا، سال تحصیلی ۹۰ – ۹۱

دیگه اینکه من پیشنهاد می‌کنم شنبه چند ساعت قبل از امتحان بیایم دانشگاه و با توجه به اینکه جزوه کاملی از کلاس نداریم، حداقل مباحث رو با همدیگه به طور شفاهی مرور کنیم و هر کسی هر چی از کلاس داره به اشتراک بگذاره تا دیگران هم بخونن یا هر چی. من سعی می‌کنم شنبه قبل از ظهر بیام دانشگاه.

به‌روزرسانی جدید (شنبه، ۱۵ بهمن ۹۰، ساعت ۱۱:۳۰)

این جزوه هم نوشته‌های من از کلاس کلام تطبیقی در پاییز ۸۹ و بهار ۹۰ هست. این هم ناقصی زیاد داره ولی به هر حال، آنچه که هست را می‌شود استفاده کرد. به خاطر ویراسته نبودنش، عذر می‌خوام. فرصت نشد:

یادداشت من از کلاس الهیات تطبیقی استاد صادق‌نیا، سال تحصیلی ۸۹ – ۹۰

9 فکر می‌کنند “یادداشت‌های من از کلاس الهیات تطبیقی استاد صادق‌نیا

  1. حامد نویسنده

   سلام
   لطف داری شما. ولی خب، این بار خیلی ناقصه جزوه‌م. ایشالا بقیه‌ هم کمک کنن کامل بشه که امتحان رو خراب نکنیم.

   پاسخ
 1. منصور

  سلام خسته نباشید دست گلتون درد نکنه باز هم شما .اساسا تفاوت گروه 87 با بقیه گروه ها رو در وبلاگ شما باید جستجو کرد.

  پاسخ
 2. قاسمي

  ما ورودي هاي 88، درست در آخرين روز درسي دانشگاه اديان، متولد شديم! بهر حال شما پيش كسوتيد، و خوشحال ميشويم تبادل لينك كنيم.

  پاسخ
 3. رئوف

  سلام. از اين‌که وبلاگ ما رو لينک کرديد متشکرم . اميدوارم با همکاري هم بتونيم فضاي مناسبي رو فراهم کنيم که بعد از پايان اين دوره هم از معلومات و داشته‌هاي هم استفاده کنيم .

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *